phone-icon.jpgDISPEČING pre časové objednávky +421 940 606 616phone-icon.jpg

Kontaktujte nás: +421948226277 | timetransiteu@gmail.com

Získaj zľavu 30 % na jazdu*

Nainštalujte si mobilnú aplikáciu TIME TRANSIT

QR_TimeTransit_appk.png

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.taxi.time

google play.png

https://apps.apple.com/us/app/time-transit/id1609959426

 app store.png

SLOVENSKÁ APLIKÁCIA NIE JE OBMEDZENÁ GPS.

JE POUŽITELNÁ KDEKOĽVEK KDE JE MOBILNÝ SIGNÁL.

Skús TIME TRANSIT – rýchly, spoľahlivý a výhodný odvoz, ktorý je neustále k dispozícii.

Nemusíš nikam volať na dispečing a čakať kým ti pošlú vozidlo. Zavolaj si ho sám a máš ho za pár minút. Stačí ťuknúť, zadať odkiaľ kam, prípadne cez filter si zvoliť čo od vozidla alebo vodiča požaduješ, napr. viac osôb, ak máš veľkú batožinu, označ kombi, alebo psa, invalidný vozík, potrebuješ štartovacie káble? Vyber si čo Ti vyhovuje. Zaplatiť môžeš jednoducho kartou zadanou v aplikácii alebo aj hotovosťou.

Či už máš namierené na letisko alebo druhý koniec mesta, Time Transit máš vždy poruke v Tvojom telefóne teraz už v 5 mestách na Slovensku – Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica a pridávajú sa ďalšie taxislužby a vodiči.

V BA sú zapojené napríklad FUNtaxi, Hallo, Tic-Tac, ABCtaxi, Prešpork, Expres, OTTO, ONE atď....

Potrebuješ poslať balíček v rámci mesta? Zabudol si si doma kľúče alebo dokumenty? Objednaj si dovoz cez Time Transit.

Prepni sa v aplikácii  na KURIER. Funguje to tak isto ako TAXI, do poznámky napíš údaje ktoré potrebuješ. 

Stiahni si aplikáciu a nechaj sa prvýkrát odviesť už dnes.

Za vyskúšanie nič nedáš.

Stačí otvoriť aplikáciu a napísať, kam ideš.

CENU JAZDY VIDÍŠ PRED OBJEDNANÍM.
– Aplikácia používa tvoju polohu, takže vodič vie, kde ťa má vyzdvihnúť.
– Zobrazí sa ti trasa, názov taxislužby, vypočítaná cena za jazdu. Môžeš napísať poznámku pre vodiča a cez Filter označiť, aké ďalšie služby alebo požiadavky na vozidlo máš

– Tvoj taxík a čas jeho príchodu vidíš na mape.
– Zaplatiť môžeš jednoducho kartou zadanou v aplikácii alebo aj hotovosťou.

TimeTransit - na tlač.jpg

* Zľava sa poskytuje len na prvú jazdu po inštalácii aplikácie vo výške 1,- € + 30 % z časti ceny medzi 4,50 a 10,- € + 10% z časti ceny nad 10,- € podľa tarify platnej v konkrétnom meste.

FB LIKE

BONUS

Bonusové podmienky.

Štartovací bonus sa spúšťa vodičom za nasledovných podmienok: 

 • Dátum spustenia bude vodičom registrovaným v systéme oznámený vopred podľa jednotlivých lokalít kde sa služba spúšťa.
 • Bonus je možný pripísať len vodičom registrovaným cez TIME TRANSIT - taxislužba ktorá má vlastnú registráciu musí poskytnúť zoznam vodičov ktorých chce pre bonus zaregistrovať.
 • Taxislužba po dohode si vyberie či sa bonus bude pripisovať vodičom priamo alebo sumárne taxislužbe.
 • Bonus sa pripisuje spätne za predošlý týždeň priamo v aplikácii do kreditového účtu.
 • Vodič musí spĺňať podmienky stanovené na pripísanie bonusu. Splnenie podmienok kontroluje dispečing aplikácie TIME TRANSIT.
 • Bonus za dané obdobie je Váš aj pokiaľ prestanete aplikáciu používať a môžte si ho kedykoľvek vybrať z účtu.

Bonus ŠTART podmienky pripísania:

Bonus ŠTART sa pripisuje po dobu 4 týždňov od oznámenia o spustení aplikácie v danej oblasti pre vodičov registrovaných v danej pobočke.

10 € - po registrácii a aktivácii aplikácie TAXY KEY cez taxislužbu TIME TRANSIT na spustenie a odskúšanie funkčnosti aplikácie

40 € - po prvom týždni - pre vozidlá NEOZNAČENÉ nálepkami TIME TRANSIT - vozidlo musí byť prihlásené a aktívne v systéme minimálne 40 hodín za daný týždeň a musí prijať minimálne 70 % objednávok z aplikácie a dispečingu TIME TRANSIT ktoré mu systém priradí.

50 € - po 2 až 4 týždni  - pre vozidlá NEOZNAČENÉ nálepkami TIME TRANSIT - vozidlo musí byť prihlásené a aktívne v systéme minimálne 40 hodín za každý týždeň a musí prijať minimálne 70 % objednávok z aplikácie a dispečingu TIME TRANSIT ktoré mu systém priradí.

90 € - po prvom týždni - pre vozidlá OZNAČENÉ nálepkami TIME TRANSIT - vozidlo musí byť prihlásené a aktívne v systéme minimálne 40 hodín za daný týždeň a musí prijať minimálne 70 % objednávok z aplikácie a dispečingu TIME TRANSIT ktoré mu systém priradí.

100 € - po 2 až 4 týždni - pre vozidlá OZNAČENÉ nálepkami TIME TRANSIT - vozidlo musí byť prihlásené a aktívne v systéme minimálne 40 hodín za každý týždeň a musí prijať minimálne 70 % objednávok z aplikácie a dispečingu TIME TRANSIT ktoré mu systém priradí.

 • OZNAČENIE VOZIDLA - vozidlo má nálepky s QR kódom na stiahnutie aplikácie, vozidlo nesmie mať označenie BOLT, vozidlo musí byť označené v súlade so zákonom 56/2012 Z.z. ako vozidlo TAXI. Vozidlá neoznačujeme žiadnym telefónnym kontaktom, má Váš firemný polep a kontakty nakoľko vybavujete svoje vlastné objednávky nezávisle na používaní aplikácie.
 • Na vozidlá s polepom BOLT sa vzťahuje len bonus BEZ OZNAČENIA

 • BONUS je neprenosný medzi subjektami - taxislužba ktorej bol poskytnutý môže rozhodnúť ktorému vodičovi a v akej výške ho poskytne bez ohľadu na tieto podmienky.
 • Pokiaľ neboli splnené podmienky a bonus nebol pridelený, obdobie na poskytnutie bonusu sa nepredlžuje.
 • Pridelenie bonusu nie je právne vymáhateľné a spol. SAR Development SK s.r.o. si vyhradzuje právo na jeho zmeny alebo zrušenie aj bez predošlého upozornenia.